POZOR: 5% sleva pro všechny registrované! 10% při součtu Vašich nákupů nad 10 tisíc korun. Tož na zdraví :)

Časté dotazy

Na dně láhve je bílá sedlina podobná krystalkům. Je víno špatné?

Vůbec ne. Může se stát, že se ve víně vysráží vinný kámen, který rozhodně není na škodu. Je odrazem šetrného přístupu při výrobě vína (nepoužíváme chemické látky bránící tomuto přirozenému procesu) a chloubou vinaře (zejména pokud je usazen na dně láhve v podobě vinného květu). Vysrážením kamene dojde navíc k přirozenému odkyselení vína. Víno můžete před použitím dekantovat (přelít do speciální karafy), úplně však postačí opatrné nalévání při servírování.

Jak je chráněno zboží, aby se při přepravě nerozbilo?

Láhve balíme do kartonových krabic určených pro víno. Karton je vícevrstvý a chrání láhve proti rozbití. Zboží odesíláme přes dopravní společnost Messenger, která se specializuje na převoz kartonů s vínem. Pokud odesíláme zboží Českou poštou, k balíku připlácíme parametr „křehké“.

Chtěli bychom od Vás pravidelně odebírat vína ve větším množství. Je to možné a budeme mít od Vás množstevní slevu?

Po individuální telefonické či emailové domluvě je to možné.

Na jakém místě si můžeme osobně vyzvednout zboží?

V kontaktech naleznete adresu, na které si můžete svou objednávku osobně vyzvednout. Avšak je důležité se předem telefonicky domluvit.

Jak mám skladovat víno, aby vydrželo co nejdéle?

Láhve je nutno skladovat v temnu a chladu. Doporučujeme skladovat víno při nižší teplotě okolo 10°C. Víno je také vhodné chránit před UV zářením.